Image Effect

Room Grid

Room Grid

15 Haziran 2021 2023-08-01 20:20

Sakarya Kız Öğrenci Yurdu arayan genç kızlar, huzurlu ve güvenli bir ortamı Unigarden’da buluyor. Güvenlik hizmetleri, üniversiteye yakınlığı ve çeşitli sosyal imkanlar bakımından kız öğrencilerin aradığı tüm özellikleri bir arada sunuyor.

30m2
1 beds
1 bathrooms

30m² Tek Kişilik Konseptli Yurt Odası: Ferah ve modern stüdyo alanı, salon ve yatak odası olarak tasarlanmış. Rahat yatak, çalışma...

35m2
3 beds
1 bathrooms

Modern Terrace Studio ( 1+0 ) 2 Kişilik Konsept – Tek Başınada Kiralanabilir 45 Metrekare  Teras Balkonlu Dublex Daire Alt...

38m2
2 beds
1 bathrooms

It is a long established fact that a reader will be distracted by the readable content of a page when...

28m2
3 beds
1 bathrooms

It is a long established fact that a reader will be distracted by the readable content of a page when...

186₺ Per Night
18m2
1 beds
1 bathrooms

Cozy Twin Studio( 1+0 ) 2  Kişilik Konsept  30 Metrekare   Studio Alan ( Salon-Yatak Odası ) • TV •...

20m2
1 beds
1 bathrooms

Many desktop publishing packages and web page editors now use Lorem Ipsum as their default model text, and a search...

End of Content

Bloklar şeklinde yalnızca kızlara ait olan Unigarden Sakarya Kız Öğrenci Yurdu, üniversite öğrencilerimizin istek ve ihtiyaçlarınıza göre dizayn edilmiş, 1+1 veya 2+1 öğrenci odası seçenekleri ile 2 bloktan oluşan daireleri ile sizlere oldukça rahat bir barınma imkanı sunmaktadır. Yönetimin haberi dahilinde kız öğrenci arkadaşlarınızı ağırlayabilir, birlikte ders çalışabilir, cafe,market, konsol oyunları ve spor salonu gibi Unigarden’nın eşsiz imkanlarından faydalanabilir, öğrencilik hayatınızı keyifle sürdürebilirsiniz. Unigarden Sakarya Kız Yurdu; güvenliği, parmak izi sistemi, sizlere fazla uzağa gitmeden kuaför, alışveriş, yeme- içme, spor ve dinlenme gibi tüm ihtiyaçlarınıza cevap verebilecek bir proje olarak Sakarya Serdivan’da öğrenci yurtları arasında öne çıkıyor.

İçerisinde bulundurduğu: mutfak-salon, banyo ve yatak odaları ile bir öğrenciye yetebilecek her türlü eşyaları ve lüks donanımıyla hem rahat etmenizi hem de gözünüze hitap eden modern bir tasarıma sahip yurtta barınabilmenize imkan sağlıyor. Salonda bulunan L koltuğundan, beyaz eşyalarının kalitesine, yeterli ölçüdeki LCD ekran televizyonundan duş kabinli banyosuna, bazalı yatak sisteminden her odada bulunan kitaplığına, geniş kıyafet dolabından çalışma masasına kadar tüm imkanları sizin için barındıran Unigarden Kız Yurdu, diğer yurtlardan farklı olarak içinde bulunan mutfağıyla, öğrencilerin yeme-içme ihtiyacını evinde karşılamasına yardımcı olurken, herhangi bir teknik sorununuzda, istek ve önerilerinizde, komşularınızla yaşadığınız bir durumda, oda arkadaşınızı değiştirmek gibi özel ihtiyaçlarınızda Unigarden Kız Öğrenci Yurdunda bulunan Yönetim Ofisi ile iletişime geçebilir ve sorunlarınızı çözüme ulaştırabilirsiniz.

Check Availabity

Book your holiday here for surprising and satisfactory benefits.

1 Room , 1 Adult , 0 Children
Rooms
Adults
Childrens
Booking Rules Term & Privacy